Newsletter


Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Już po dniu Drzwi Otwartych PDF Drukuj Email

     Prawie cały tydzień uczniowie naszej szkoły prezentowali swoje umiejętności - muzyczne i aktorskie - na scenie naszej sali koncertowej - i nie tylko. W poniedziałek i wtorek tłumy dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych wysłuchały przeznaczonych dla nich audycji muzycznych.
Więcej…
 
Martyna Wiesner znów nagrodzona! PDF Drukuj Email

Martyna_WiesnerMartyna_Wiesner_1

Uczennica klasy VI C-6 pana Mariusza Swoińskiego Martyna Wiesner zajęła I miejsce w kategorii III oraz zdobyła Grand Prix w XVII Dolnośląskim Konkursie Gitarowym, który odbył się w dniach 10-11.04.2015 r. w Kłodzku.

Pan Mariusz Swoiński za przygotowanie uczennicy również został nagrodzony.

Uczennicy i nauczycielowi - GRATULUJEMY! 

 
WARSZTATY BĘBNIARSKIE i... nie tylko ! PDF Drukuj Email


     9 kwietnia 2015 gościliśmy w naszej szkole pana Michała Fita. Jest on nie tylko ojcem naszej uczennicy, ale także kocha muzykę; tak jak i my wszyscy. Jest to inny rodzaj muzyki; to muzyka afro-kubańska oraz przeróżne instrumenty, które wykorzystujemy, aby tę muzykę wykonywać. A są to m.in. kongi, djembe, udu i wiele, wiele innych.
     W warsztatach uczestniczyły: klasa III i VI cyklu sześcioletniego. Uczniowie czynnie uczestniczyli w tej lekcji, próbując swych sił na nowych dla nich instrumentach.

Zobacz fotorelację

 
III Maraton Solfeżowy PDF Drukuj Email

III_maraton_solfezowy_2015

 
POTRÓJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W CIESZYNIE PDF Drukuj Email

cieszyn
 
 30.03.2015
    Właśnie wróciliśmy z Cieszyna: uśmiechnięci i zadowoleni, ale też wyczerpani popołudniową eskapadą do naszych koleżanek i kolegów z Cieszyna.
Więcej…
 


Strona 1 z 6
Design by Next Level Design Lizenztyp CC